Prosím když tady budete napíšete mi komentář?:)
Soutěž komíky!
Zápis Sb!
Bleskovka 9!
VGS 1. kolo!
Hodnocení blogů!

Prosím hlas pro ketty tady:)

Žába a párty a další vtipy...

3. března 2009 v 15:50 |  Vtípky
Žába a párty


Ptá se žába s velkou hubou zajíce: "Kaaam jdeeeš?" "K medvědovi na párty!" "Jeee jaaa chciii taaakyy!" "Tam nikdo s velkou hubou nesmí." "Chudák krokodýl."Policista mluví o štěstí"Někdo mi ukradl auto," stěžuje si pán policistovi. "A kde jste ho měl?" "Právě tady, co stojíme. Před deseti minutami jsem ho tu zaparkoval." "Člověče, to můžete mluvit o štěstí. Vždyť kdyby vám je neukradli, musel bych vám napařit pokutu. Nevidíte, že je tu zákaz parkování?"


Vzrušující odpoledneNavrátí se lord do svého sídla ve velmi dobrém rozmaru. James mu běží automaticky vstříc s doutníkem a zapalovačem. Lord mu nadšeně sděluje: "Bylo to vskutku fantasticky vzrušující odpoledne! Vybíral jsem si hrobku."


Nedostatek padákůLeti takhle American, Rus, Čech a biskup letadlem, když tu najednou selže technika. Přistoupí k nim pilot: "Chlapi, je mi to líto, ale máme jen 4 padáky, tak se rozpočítejte kdo půjde" a vyskočí ven. Američan: "Jsem nositelem nejmodernější technologie, musím se zachránit." A skočí. Rus na to: "Já jsem z nejchytřejšího národa na světě, musím se zachránit." Tak tam zůstane Čech a duchovní. Čech: "Můj život nestojí za nic, vemte si ten padák." Duchovní: "To nebude třeba. Padáky tu jsou ještě dva. Ten z nejchytřejšího národa si vzal můj batoh."


Slušní upířiStarý upír zaučuje mladého v terénu. Vyletí tedy na strom a čekají. Za chvíli jde pod nimi kočka. Mladý slítne dolů, zakousne se do krku a saje a saje."Už dost!," upozorňuje ho učitel. Mladý, že ne, že půjde na sucho. Učitel jej okřikne: "Už toho nechej, do sucha to se nedělá, jsme přece upíři a ne sociální demokracie."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama