Prosím když tady budete napíšete mi komentář?:)
Soutěž komíky!
Zápis Sb!
Bleskovka 9!
VGS 1. kolo!
Hodnocení blogů!

Prosím hlas pro ketty tady:)

Tři obchodníci a další vtipy....

3. března 2009 v 15:57 |  Vtípky
Tři obchodníciObchody váznou a tak obchodníci Lenský, Pařízek a Kánský, co mají obchody vedle sebe se rozhodnou jednat. První den vyvěsí ceduli nad vchod pan Lenský a stojí tam: "Prodáváme s 30%slevou." Druhý den visí podobná cedule nad obchodem pana Kánského tentokrát: "Prodáváme s 50% slevou." A tu pan Pořízek, co má krámek uprostřed, vyvěsí nad své dveře ceduli s ještě většími písmeny: "Hlavní vchod zde!"


Úplný anděl
Baví se dvě duše v ráji: "Jaká byla poslední věta, kterou jsi slyšel na zemi?" "Byl to hlas mé ženy." "A co říkala?" "Když mě na chvíli pustíš k volantu, budeš úplný anděl."
Mózart?"Promiňte, to je Mózart?" Nakloní se soused k sousedovi na konzertě České filharmonie. "Jak prosím?" "Ptám se vás, zda je to Mózart?" Soused se podívá nechápavě na dirigenta, pokrčí rameny a povídá: "Musíte odpustit, já nejsem zdejší."


Hloupá blondýnaChodí si takhle blondýna po jedné straně ulice a usilovně přemíšlí, přemýšlí. Po té se rozhodne, že se někoho zeptá: "Prosim vás, pane kde je druhá strana ulice?" Pán řekne: "No přece támhle a ukáže na druhou stranu ulice." Blondýnka se zase zamyslí a řekne: "No to je výborný, tam mi řekli že je tady."Strašidelný hradAmeričan si kupuje hrad od podivného muže. Američan se svěřuje: "Víte, slyšel jsem že tu straší?" Muž odpověděl: "No já tady žiju 300 let a žádné strašidlo jsem tu neviděl!"


Hotel u Svatého JiříhoVandrák bouchá na vrata hotelu U Svatého Jiřího. Dlouho se nikdo neozývá, potom se v poschodí otevře okno a rozzuřený ženský hlas křičí: "Už odtud zmiz a neotravuj." Vandrák nemá čas se ani vzpamatovat, zabouchá tedy znovu a křičí: "To je omyl, nechtěl jsem mluvit s váma, ale se svatým Jiřím."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama